”Sin of lust” är en gammal porrfilm som vi tittade på här, vi brukar titta på den efter som vi gillar storyn i filmen, och alla som tittar på porrfilmer vet ju att det brukar inte vara mycket till story:-)
Men den här filmen är dock lite mer genomtänkt;
Carlotta och hennes manliga partner annonserar i tidningar som sexsurrogat som gör hembesök. När en man som inte kan tillfredsställa sin fru anställer Carlotta, blir han förvånad över hennes avslappnade förslag att ha oskyddat oral- och analsex för att hjälpa honom. Och han lyckas verkligen ge Carlotta den orgasm han inte kunnat ge sin fru. Nöjd kommer han sen hem till sin fru och berättar alltihopa vad han gjort, hennes ilska kan ni föreställa er, men han får henne på gott humör igen genom att be henne boka en session med Carlottas manliga partner.
Carlotta anställs sedan av ett par. Även de blir förvånade när hon ber dem att demonstrera hur ett samlag mellan dom brukar gå till, först bara kommenterar hon men sedan ansluter hon sig till dem.
Den första frun träffar verkligen Carlottas manliga partner, som snabbt föreslår att han ska ha sex med henne. Senare bjuder det första paret över ett tredje par och mannen i paret kan inte låta bli att demonstrera de nya rörelserna som sexsurrogaten lärde dem. Det andra paret anländer en stund senare och går då också med i sexorgien. Filmen slutar med att den första maken föreslår de frustrerade paren i publiken att anlita sexsurrogat!
Låter det rörigt? Förmodligen, men den här porrfilmen har en story i alla fall:-)
Mysig film