Kategorier
Erotiska filmer Sex

En svensk pornografisk film från 1978

Fäbodjäntan är en Svensk pornografisk film i skön dalamiljö! Det är en klassisk kultrulle från 1978 där Monika (Leena Hiltunen) spelar huvudrollen.

När Monika blåser i ett gammalt horn då blir alla kvinnor så kåta. En omtalad scen i filmen är när Anitas mamma blir så sexuellt upphetsad av att höra ljudet från hornet att hon onanerar med en falukorv.

Leena Hiltunen är med i två porrfilmer den andra är Kärleksön som också finns på Sonjas erotik. Marie Bergman spelar missionärsfrun och hon har även varit med i Gräsänkor på skandalsemester som är dubbad på Tyska.

Nu ska Sonjas erotik vara en blogg som innehåller en hel del nostalgi. Jag vet till exempel hur skönt det var att ligga med särade ben och onanera under hela 70-talet. Nu började jag faktiskt betydligt tidigare än så. Då är det inte mer än rätt att jag visar en pornografisk bild på min fitta.

En pornografisk bild på fittan

Skriv gärna en kommentar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.

%d bloggare gillar detta: