Så, nu tänkte jag vara ärlig och öppen om något som de flesta av oss nog har gjort vid något tillfälle – att onanera. Inget konstigt med det, och vi är alla människor med behov och lustar. Så här är grejen: jag onanerar med ivriga fingrar på klitoris.
Det är som att ge mig själv lite egentid, du vet? Ibland är det bara skönt att ta saken i egna händer, bokstavligt talat. Jag menar, klitoris är ju som min egen lilla magiska knapp, och jag vet precis hur jag ska trycka på den för att få maximal njutning.
Ibland är det bara en enkel och avslappnad grej, och ibland är det som att jag utforskar min egen kropp och lär mig mer om vad som får mig att må bra. Med ivriga fingrar går jag på känslan, testar olika tryck och rörelser tills jag hittar det perfekta sättet att få mina egna härliga vibrationer.
Och jag skäms inte för det. Varför skulle jag? Det är som att ge mig själv en personlig behandling, och det är inget att vara generad över. Jag tror att vi alla borde ägna oss åt lite mer självkärlek och inte vara rädda för att utforska vår egen sexualitet.
Så, ja, jag onanerar med ivriga fingrar på klitoris när jag är sugen på lite egen njutning. Ingen stress, ingen press – bara jag och mina fingrar, utforskar min kropp och ger mig själv den uppmärksamhet jag förtjänar. Det är som en egen lilla stund av lyx mitt i vardagen.