Så, här sitter jag, eller ligger faktiskt, med den där efterkänslan av en riktigt intensiv stund. Min fitta är på något sätt som i en egen värld nu – svullen och öppen på ett sätt som bara är svårt att ignorera.
Det är som att varje rörelse, varje beröring har satt igång något inom mig som får hela regionen där nere att liksom vakna till liv. Svullenheten är som en påminnelse om allt som just hände, som att kroppen säger ”jag är här och jag njöt av varje sekund.”
Öppenheten är en annan sak helt. Det är som att gränserna har suddats ut och min fitta är bara där, tillgänglig och redo för vad som än kan hända härnäst. Det är en slags skörhet i den öppenheten, men samtidigt en styrka – som att säga ”jag är här och jag är redo för mer.”
Det är så här det ser ut när man verkligen äger sitt eget ögonblick av njutning. Ingen anledning att vara blyg eller reserverad. Det är som att släppa loss och tillåta kroppen att vara precis som den är, svullen och öppen, och att omfamna varje eftersmak av njutning.
Så ligger jag här, med min svullna och öppna fitta, och tänker att det är just så här det ska vara. Ingen anledning att dölja eller skämmas, utan bara att vara stolt över det jag just upplevde. Det är en slags sårbar skönhet i det hela, och jag älskar varje del av det.