
Jag tror stenhårt på min idé att visa en bild på min fitta under en orgasm. För det är som att tiden har stått still när jag ligger naken i sängen med särade ben och onanerar. Att onani fortfarande är en vana som sitter i ända från tonårstiden är fantastiskt tycker jag. Nu visar jag också upp min förmåga att stimulera min klitoris med fingrarna när jag kommer på Sonjas erotik.
6 svar på ”Jag visar min våta fitta när jag kommer”
Nu är det härligt att bli kåt i sängen när mina fingrar hittar alla områden i min fitta som är skön att stimulera.
Vilken vacker härligt våt fitta du har Sonja, jag vill slicka dej från anus upp till klittan, låta min tunga utforska varje hål och skrymsle.tills det nästan går för dej.. sen in med kuken och knulla dej till en härlig orgasm och jag får fylla din fitta med varm härligt kladdig sperma
Jag blev nyfiken på hur det skulle kännas att visa fittan när jag onanerar med fingrarna under en erotisk och intim stund i sängen.
Vilken fin fittbild, det rycker i kuken när jag ser den. Flera sådana, tack
Jag tycker att det är erotiskt att visa bilder när en kåt kvinna onanerar. När min fitta blir så här fuktig då njuter jag tills orgasmen kommer.
Det är underbart att vara kåt och känna den fuktiga och svullna fittan när jag onanerar.
Skulle vara kul att sexchatta med en kvinna.