
När jag blir knullad bakifrån på Sonjas erotik då får jag en orgasm. Jag vet inte om det bara var tur eller om det gick för mig när mina besökare fick se på. Det är ingen tvekan om att jag tror på det sistnämnda eftersom jag tycker om att ha huvudrollen på min erotiska blogg.
När jag står på knä och lutar mig framåt mot sängkanten. Då är det samtidigt ett bra läge för en kuk att glida in i fittan eller hur? Om jag gör ett bra sexuellt innehåll då hittar kanske fler till min blogg.
4 svar på ”Jag älskar att bli knullad bakifrån”
Det är skönt att stå på knä och känna när en hård kuk glider i fittan bakifrån.
Där önskar jag att det vart ja som stod bakom dig, skulle lekt lite med ditt fina andra hål samtidigt
Ja det vet du ju att jag gillar Fredrik? Jag har en buttplugg som passar perfekt i mitt anus och då blir jag ännu trängre i fittan,skulle det passa eller har du för grov kuk så du inte skulle få plats? ?
skulle passa perfekt med buttplug min kuk är en helt normal så du skulle inte ha några problem att ta emot han