
Här har jag också en skön och naken stund hemma i sängen. Samtidigt som du får se när mina fingertoppar smeker klitoris. Det är ett effektivt grepp på vägen till en orgasm. Den kan vara både lång och kort beroende på hur jag vill ha det.
Jag blir inte riktigt klok på den kvinnliga orgasmen för den kan bli mycket mer än bara en nysning. Det är i alla fall viktigt att lära sig grunderna under onani för då blir det en skön känsla i fittan. Och i hela kroppen är det bäst att tillägga.
Klitorisorgasmen är ett bevis på att det mesta har blivit bra när jag onanerar. Om inte orgasmen kommer då beror det på att jag har helt fel fokus.
Mitt stora engagemang för kvinnlig onani går inte av för hackor.
6 svar på ”Veckan börjar med en skön känsla mellan benen”
Nu når min kåthet en betydligt högre nivå när jag visar fittan på Sonjas sex. Det blir också mycket sköna för mig om någon får se allt mellan mina särade ben under onani med fingertopparna.
Vilken härlig kvinna! Sexig, vacker, mogen! Wow!
Benen är ju fina men det i mitten är ju bäst
Du gör mig så kåt Sonja när du visar din härligt sexiga bak,din fint öppna fittan och ditt sköna anus,jag vill knulla dig i båda hålen och kladda ner dig Kåta Sonja med massor av skön härlig sperma
Du behöver kanske min hjälp Sonja?
Kan se de