
Vad härligt det blir när några fingrar pillar i fittan för då blir jag både kåt och våt. Det är en njutning som jag vill känna helst varje dag för det kan inte bli för mycket av det goda.
Jag tycker om att visa en kvinnas kåthet på egen hand under onani när klitoris får maximal stimulering för då kommer det snart ett antal snabba sammandragningar under orgasmen.
Sonja svarar på frågor om onani
Hur ofta onanerar du?
Det är en svår fråga att svara på för sexlusten har inga bestämda tider eftersom den kan komma när jag minst anar det. Det viktigaste är att kvinnor har lusten att smeka sig själv mellan benen med fingrar eller med hjälp av olika sexleksaker.
4 svar på ”Kåtheten känns i fittan när jag onanerar”
Jag tycker om att visa min fitta när kåtheten har tagit över min kropp för då kommer snart orgasmen igen. Det som är unikt med Sonjas sex från 2009 är att jag har onanerat år ut och år in ända från mitten av 60-talet. Det här är samtidigt också mitt sätt att avslöja vad en kåt och äldre kvinna gör på egen hand.
Det känns ju inte bara i den kåta fittan det är ju i hela kroppen. Bara så dkönt
Waaoow, dig skulle jag vilja komma i kontakt med, blir kåt av att se och visa upp mig
Kram
Och vad gör det inte i kuken, när jag ser en sådan fitta