
Här får du se vad jag har gjort i åratal hemma i sängen samtidigt som njutningen är intensiv. Min ide är alltså att jag ska visa min fitta när en kvinna har det skönt på riktigt. Kåthet är en speciell känsla som aldrig kan komma för ofta i min kropp.
Nu händer det inte så mycket på egen hand om inte mina fingrar börjar att simulera klitoris. Den är både svullen och känslig när jag onanerar på det gamla vanliga sättet utan sexhjälpmedel. När jag har blivit lika kåt som jag är på bilden då kommer snart orgasmen. Det var härligt som vanligt.
8 svar på ”Den som vill får se mer fitta när jag onanerar”
Nu tycker jag helt klart om att ta min kåthet till en högre nivå när jag onanerar. Om jag sedan visar en privat amatörbild på fittan då blir det ännu bättre eller hur?
Sonja vilka underbara bröst du har,härligt mörka vårtgårdar och bröstvårtor stora och styva,slicka och suga,slicka och suga
länge,länge tills du ropar efter kuk i fittan
ÅHHH Sonja du kan väl visa fittan,jag vill se om den är så där härligt våt som den brukar vara,jag runkar för fullt medan jag väntar
Låt se vad mer du har att erbjuda
Lite mer kan jag visa.
Ligg kvar med benen så där men VISA FITTAN
MERA,MERA,MERA
Ååå så vacker o sexig..
Klart jag vill se mer..